Výzva zaměstnancům ČESKÉ POŠTY s. p.

Podpořte akci VLÁDO, ZAPLAŤ!

Jde o vaše mzdy!

Nyní přichází okamžik, kdy je nutné ukázat vládě jednotu zaměstnanců České pošty s. p..

Jako zaměstnanci České pošty s. p. nepožadujete od státu žádné dotace. Požadujete pouze to, na co máte nárok.  Chcete, aby vláda zaplatila za vaši práci, kterou pro stát odvádíte, abyste i vy mohli dosáhnout na řádnou mzdu za vaši náročnou práci. Stát si u České pošty s. p. objednává služby, za které odmítá dostatečně zaplatit.

Připněte trikolóru na svoji uniformu, do aut, na přepážky a další místa, kde bude dostatečně viditelná. Symbolem protestu je česká trikolóra, vložte trikolóru do obálky a obálku pošlete na adresu naší vlády. Vláda ČR, nábřeží Edvarda Beneše 128/4, Praha, případně doplňte jméno některého člena vlády.

Vyjádříte svůj souhlas s akcí „VLÁDO, ZAPLAŤ“ na podporu vašich oprávněných požadavků na řádnou mzdu a dobré pracovní podmínky.

Vaši nadřízení vám nebudou a ani nemohou bránit vyjádřit touto formou protest proti stávajícímu stavu a oprávněnému požadavku k zajištění finančních prostředků k navýšení mezd.

O dalších postupech a výsledcích vás budeme informovat. Jsme připraveni v případě nezájmu vlády k organizaci protestních akcí včetně vyhlášení stávkové pohotovosti.

Trikolóru vám na požádání zašleme, žádejte na email: prezident@fvzcr.cz.

Miroslav Prokop
prezident FVZ ČR

Výzva zaměstnancům ČESKÉ POŠTY s. p. je ke stažení ve formátu pdf na tomto odkazu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *